Cze 21, 2011

Sukces mimo wszystko. Śladami Donalda Trumpa – Donald J. Trump, Meredith McIver

Tytuł: Sukces mimo wszystko. Śladami Donalda Trumpa
Autor: Donald J. Trump, Meredith McIver

Czy chciałbyś poznać porady, przemyślenia i zestaw zasad jednego z najbogatszych ludzi świata? Poznaj lepiej Donalda Trumpa, człowieka, który osiągnął już tak wiele, a cały czas pnie się jeszcze wyżej. Czy robi to dla pieniędzy? Nie, robi to, co kocha robić i wkłada w to całe swoje serce.

Poprzez krótkie i bardzo konkretne 33 rozdziały prowadzi nas w wśród swoich obserwacji, spostrzeżeń i doświadczeń w taki sposób, że czytając, można odnieść wrażenie, że obserwujemy Donalda z boku.

Ciekawym urozmaiceniem, jest, jakby wyrwany z kalendarza i rozbity po książce opis (trochę bardziej) wyjątkowego tygodnia. Tygodnia, w którym na świat przychodzi jego syn Barron William. Dodatkowo „stałe” działy książki takie jak Coach Trump – wprowadź to w życie, czyli porady do wykorzystania od zaraz, pytania uczestników Trump University Blog i ciekawe odpowiedzi, oraz sekcja zatytułowana „perfekcja jest niezbędna” tworzą spójną całość.

Przyznam, że książka przeleżała na mojej półce pół roku, prawie nietknięta, bo kupiłem ją razem ze stosem innych tytułów i została przeze mnie trochę zapomniana. Jednak, kiedy niedawno zacząłem ją czytać, tak bardzo mnie wciągnęła, że przeszedłem ją w ciągu trzech podejść. Rewelacja. Lubię znajdować takie niespodzianki na mojej półce.

Dlatego jeśli interesuje Cię, co może dać wytrwałość zarówno w życiu jak i w interesach, jaką rolę pełni przeczucie w biznesie, dlaczego zawsze mierzyć wysoko, z jakimi ludźmi najlepiej pracować, czym jest i kiedy następuje właściwy moment, czy warto płynąć pod prąd, jak skutecznie przemawiać publicznie, czy dlaczego większe jest lepsze, to spraw sobie prezent i wygospodaruj miejsce na Sukces mimo wszystko w Twojej osobistej biblioteczce.

„Być może najważniejsza jest droga do celu, a nie sam cel”
Donald J. Trump

Ciekawego czytania,
Marek

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów