Mar 15, 2010
neoma.pl

Rocznicowy neokonkurs!

rocznicowy neokonkurs

Niesamowite – neoma.pl ma już rok! Dokładnie jeden rok i jeden dzień, bo pierwszy artykuł został wstawiony na stronę 14. marca 2009 roku. Ależ ten czas niesamowicie szybko płynie. Rocznica rocznicą, ale co Ty możesz z tej okazji mieć?

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszym specjalnym jubileuszowym neokonkursie w którym do wygrania będą niezwykłe nagrody! Jakie? Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Już wyjaśniamy!

Zadanie konkursowe:

Tym razem stawiamy na Twoją kreatywność i prawopółkulowe, twórcze umiejętności. Zadaniem konkursowym jest napisać krótki motywujący neowiersz bądź neorymowankę. Efekt ma być taki, że jak przeczytasz taką treść, to pojawi się szeroki uśmiech na twarzy i zaczniesz jeszcze bardziej doceniać to, że żyjesz, że świeci słońce, że nadchodzi piękna wiosna. Neowiersz/rymowanka niech składa się, z co najmniej 4 wersów i MUSI BYĆ TWOJEGO AUTORSTWA.

Spośród nadesłanych do nas do czwartku 18.03.2010 do godziny 19:59 zgłoszeń wybierzemy trzy najbardziej oryginalne prace, które nam się najbardziej spodobają.

Wiesz już co zrobić, dowiedz się teraz co możesz za swoją twórczość zdobyć ;)

Nagrody:

W konkursie premiujemy trzy pierwsze miejsca

I miejsce

Pani Dorota PisulaGodzinna sesja coachingowa z Panią Dorotą Pisulą – trenerem, konsultantem i doradcą kariery. Pani Dorota prowadzi konsultacje indywidualne dotyczące rozpoznawania predyspozycji zawodowych i tworzenia planów rozwoju. W ostatnich trzech latach przeprowadziła ponad 800 godzin szkoleń.

Jest między innymi ekspertem w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącym standaryzacji usług doradczych, członkiem Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Narodowego Forum Doradztwa Kariery.
Ponadto autorka książki „Poradnictwo kariery przez całe życie”, pasjonatka aikido, fotografii botanicznej i kuchni kreatywnej. Odwiedź stronę Doroty Psiuli.

Z sesji coachingowej można skorzystać „na żywo” w Pozaniu lub za pośrednictwem Skype. Nagroda do wykorzystania w ciągu 21 dni od końca tegorocznych Świąt Wielkanocnych.

II miejsce

Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie – Robert Maurer

Pragniesz udoskonalić swoje życie, ale każda zmiana Cię paraliżuje? Nie masz siły ani czasu, by zadbać o polepszenie jakości własnych dni? Masz serce przepełnione marzeniami, lecz coś nie pozwala Ci w pełni ich zrealizować? Najwyższa pora poznać potęgę drobnych kroczków.

Fundatorem nagrody książkowej jest wydawnictwo Onepress.pl.

III miejsce

Sztuka wojny – Sun Tzu, Sun Pin

Po prostu klasyk – chińskie traktaty zawierające zasady taktyki i strategii skuteczne nie tylko w wojsku, ale również w interesach i życiu osobistym. Ksiązka, która uczy zwyciężać. Obowiązkowy tytuł dla każdego, kto zamierza odnieść sukces.

Fundatorem nagrody książkowej jest wydawnictwo Onepress.pl.

Krótki regulamin neokonkursu:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza konkursowego i napisanie krótkiego neowiersza, neorymowanki (forma literacka dowolna).
2. Odpowiedzi powinny zawierać minimum cztery wersy i muszą być Twojego autorstwa.
3. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy trzy – naszym zdaniem najciekawsze, najbardziej motywujące i oryginalne.
4. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikowanie Twojej odpowiedzi.
5. Konkurs rozpoczyna się 15. marca 2010 i potrwa do 18. marca 2010 do godziny 19:59.
6. Wyniki konkursu opublikujemy 20. marca 2010 (sobota), o godzinie 12:00.
7. Nagrody prześlemy pocztą.

Do końca konkursu zostało jeszcze:Comments are closed.

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów