Gru 14, 2009
neoma.pl

Przedświąteczny neokonkurs

II neokonkurs

Nadszedł wielki czas, aby zorganizować przedświąteczny neokonkurs. Święta tuż tuż, nagroda na pewno się przyda. Oczywiście nagroda dla Ciebie:)

Zadanie, jakie stoi przed Tobą jest bardzo proste. Wystarczy, że odpowiesz na zadane pytanie (odpowiedź wpisując do formularza na dole strony).

Pytanie konkursowe:

Co zrobić, aby nie rezygnować ze swojego zdania i pomysłu przy osobie, która mocno obstawia przy swoim – jak jej nie ulec? Metoda – sposób, który spowoduje, że zaczną traktować mój pomysł poważnie i brać go na serio?

Tutaj musimy przyznać, że sami nie stworzyliśmy tego pytania. Nadesłał je do nas czytelnik naszego kursu. Na pewno się ucieszy, kiedy zamieścimy post od

Nagroda, która na Ciebie czeka to:

Czas na zmianę. Podręcznik hipnotycznego wywierania wpływu
Richard Bandler

Ustalmy jedną podstawową rzecz: nie ma takiej możliwości, żeby wiedzieć wszystko. Nikt — naukowcy, lekarze, badacze wszelkich ulotnych zjawisk — nie są w stanie wytłumaczyć każdej zachodzącej reakcji, powodów niektórych emocji, a już na pewno nie mogą poznać do końca potęgi ludzkiego umysłu. A wiadomo, że im bardziej tajemnica niezgłębiona, tym bardziej fascynująca…

 Fundatorem nagród książkowych jest wydawnictwo Onepress.pl.


Jak zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej?

Twoja odpowiedź będzie źródłem wiedzy dla wielu osób, które borykają się z podobnymi kłopotami. Dlatego Twoją radę, wiedzę, sposób opisz w kilkunastu zdaniach. Najlepiej wypunktuj najważniejsze rzeczy. Opisz je w ciekawy sposób. Podaj przykłady zastosowania.

Jak możesz nam pomóc?
W formularzu konkursowym znajdziesz dodatkowe pole, gdzie możesz zadać nam pytanie.
Jakiego typu pytanie?
Pytaj się o wszystko, co jest związane z samorozwojem – Twoim rozwojem.

Przykładowe obszary:
– relacje z innymi ludźmi,
– radzenie sobie ze stresem,
– motywacja
– pewność siebie,

Na Twoje pytanie odpowiemy na łamach naszego bloga – w postaci artykułu. Wpisy będą pojawiały się po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości.

Pamiętaj niech to będą zagadnienia, dla których odpowiedzi będą przydatne dla każdego czytelnika bloga!

Krótki regulamin:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza konkursowego i udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie.
2. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy jedną – naszym zdaniem najciekawsze, najbardziej opisującą problem, najbardziej wartościową merytorycznie jak i praktycznie.
3. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikowanie Twojej odpowiedzi.
4. Konkurs rozpoczyna się 14. grudnia 2009 i potrwa do 16. grudnia 2009 do godziny 19:59.
5. Wyniki konkursu opublikujemy 19. grudnia 2009 (sobota), o godzinie 12:00.
6. Nagrody prześlemy pocztą.

Do końca konkursu zostało jeszcze:
1 Comment

  • Pytaniami zdyskredytować pomysł oponenta, co w przedziwnie magiczny i niezauważalny sposób sprawi, iż moja opcja jest tą jedyną prawidłową.

    niemoralne? – działa

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów