Sty 14, 2011

Podsumowanie roku już minionego…

Tak to bywa, że z końcem starego roku pojawia się mnóstwo podsumowań, podliczeń i ocen mijającego roku. Postanowiliśmy to trochę przeczekać i swoje neomowe podsumowania poczynić jak już to wszystko minie ;)

Jednak aby te podsumowania były łatwe do przejrzenia i zapoznania się z nimi stwierdziliśmy, że zrobimy je w nieco innej formie – formie, jakiej na neoma.pl jeszcze nie było.

Przedstawiamy zatem nasze subiektywne podsumowanie roku 2010 ;)

Mamy nadzieję, że taki przekaz informacji przypadnie Wam do gustu – nowy rok, nowe przekazywanie informacji… ale to dopiero początek ;)

Pozdrawiamy gorrąco!

Marek i Dawid

2 komentarze

  • Wujek jest z was dumny!:D Aż strach pomyśleć co będzie dalej?! Może zechcecie zapanować nad światem?:D http://www.youtube.com/watch?v=W0EhlpS5_Ds o, ich tez jest dwóch:D

  • taki przekaz informacji bardzo przypadł mi do gustu-to odpowiedź na końcowe pytanie, ale przede wszystkim gratuluje sukcesów-ja też wpadłam na "rusz z miejsca…" całkiem przypadkowo-spodobał mi się przekaz, a potem z marszu zapisałam się do Waszego facebooka!i trwam i będę trwać, a na Nowy Rok życzę Wam i sobie kolejnych sukcesów!

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów