Maj 4, 2011

neoWywiad z Panią Iwoną Majewską-Opiełką autorką książki Akademia Sukcesu [VIDEO]

Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago…

O kim mowa?:)

O czywiście o naszym gościu specjalnym Pani Iwonie Majewskiej-Opiełce, która znalazła chwilę czasu, aby z nami porozmawiać na temat swojej książki Akademia Sukcesu oraz odpowiedzieć na kilka pytań naszych czytelników.

Jakie to pytania? Oto one:

1. Co było inspiracją do napisania książki Akademia Sukcesu? Jaka historia się za tym kryje?

2. Zaintrygował mnie pewien fragment książki mianowicie „Miłości można i trzeba się nauczyć”. Czy może Pani rozwinąć tę myśl? Jak nauczyć się miłości?

3. Jakie są główne korzyści dla czytelnika z przeczytania książki Akademia Sukcesu?

Pytania naszych czytelników

1. Jeśli wiesz dokładnie, czego chcesz, ale nie masz pojęcia jak to osiągnąć to, co masz robić?
Luiza

2. Jak zmotywować bliską sobie osobę, jeśli nie chce cię wspierać lub, co gorsza, jest przeciwna i raczej zniechęca do działania?
Daniel

3. Jak mam znaleźć swój własny cel/cele, a mam z tym problem, bo szczerze stanąłem w miejscu i nie wiem jak, gdzie i co ze sobą zrobić?

Jak obudzić własną wyobraźnie by pomogła mojej podświadomości, abym w końcu osiągnął ten sukces?
Maciej

4. Mam wiele pomysłów, które chciałabym zrealizować. Jednak boję się podjąć decyzję, bo coś nie wyjdzie, bo ktoś krzywo spojrzy, bo coś tam… Jak to zmienić?
Martyna

5. Jak uniknąć „wypalenia z pomysłu”, swoich planów nie odcinając się od osób, które mają na mnie destrukcyjny wpływ?
Magda

 

Zapraszamy do oglądania:)

P.S. Ze względu na ograniczenia YouTube (maks. długość filmu 15 min) cały wywiad podzieliliśmy na trzy części. Ponadto na łącza internetowe wdarł się jakiś chochlik, który zafundował nam szumy. Niemniej jednak wywiad jest naprawdę inspirujący i w 100% go polecamy:) Zarezerwuj sobie 40 minut wolnego czasu, kliknij play i miłego oglądania.

Video 1 z 3

 

Video 2 z 3

 

Video 3 z 3

 

 

Oczywiście gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony naszego gościa pod adresem: www.majewska-opielka.pl oraz do kupienia książki Akademia Sukcesu.

Książkę można nabyć na tej stronie (kliknij w link):

***Akademia Sukcesu***

Każda osoba, która za pośrednictwem powyższego linku kupi tę książkę i prześle na nasz adres neoma (małpa) neoma (kropka) pl potwierdzenie złożonego i opłaconego zamówienia otrzyma od nas dostęp do specjalnie przygotowanego materiału bonusowego przez Panią Iwonę.

Video – Jak poradzić sobie ze stresem w pracy.

 

Naprawdę warto. Polecamy:)

Słoneczności,
Marek i Dawid

P.S. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach poniżej. Napisz czy podoba się Tobie tego typu forma przekazywania wiedzy i czy chcesz więcej tego typu wywiadów na naszym blogu? Napisz co myślisz o obecnym wywiadzie – tak od serca jak kumpel kumplowi lub koleżanka kumplowi;)

Jeśli masz pytania do Pani Iwony to koniecznie zamieść je poniżej. Być może uda nam się ponownie zorganizować krótki wywiad i być może to Twoje pytanie znajdzie odpowiedź:)

 

* Iwona Majewska-Opiełka, autorka „Akademii sukcesu”, jest doradcą rozwoju osobowości i trenerem liderów w USA i Kanadzie, a od 1994 roku także w Polsce. Pani Iwona jest założycielką Akademii Skutecznego Działania. Prowadziła zajęcia pod auspicjami Business Centre Club. Z seminariów i szkoleń, które prowadziła, skorzystali i nadal korzystają przedstawiciele większości liczących się dużych firm w Polsce.

Po wyjeździe do Kanady wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Warszawskim (psychologia) uaktualniła na University of Toronto. W latach 1986–1994 studiowała filozofię sukcesu, psychologię osiągnięć, zarządzanie i kierowanie ludźmi u najwybitniejszych przedstawicieli tego kierunku. Jej nauczycielami byli Stephen R. Covey, Anthony Robbins, Brian Tracy, Susan Jeffers, Bob Proctor, David Whitley, Wyne Dyer i inni.

Obecnie Iwona Majewska-Opiełka wykłada także na Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie oraz gościnnie w innych uczelniach. Artykuły Pani Iwony możemy przeczytać w takich magazynach jak Manager, Decydent, Zwierciadło, Twój Styl, Życie Warszawy.

Więcej informacji na temat Paini Iwony znajdziesz tutaj.

3 komentarze

  • Nie wiem jak mam obejrzeć ten wywiad z p. Majewską, skoro są tu tylko napisy:
    video 1 z 3
    video 2 z 3
    video 3 z 3 ???

  • Lucyna, dzięki za zwrócenie uwagi – już naprawione i można oglądać. Przy zmianie wyglądu strony uciekły nam filmy ;))

  • hej bardzo fajny wywiad, super jak bylo by ich wiecej, pozdrawiam.

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów