Cze 21, 2011

Moc przyciągania – Joe Vitale

Tytuł: Moc przyciągania
Autor: Joe Vitale

Wiele lat temu Scurly Blotnick przeprowadził badanie wśród 1500 osób. Badanych podzielono na dwie kategorie. Kategoria A objęła ludzi, którzy stwierdzili, że najpierw dążyliby do zdobycia pieniędzy, a dopiero potem robiliby to, co chcieli. Zaliczono do niej (…) 1245 osób. W kategorii B znalazło się 255 osób, które deklarowały, że w pierwszej kolejności rozwijałyby swoje zainteresowania i ufały, że pieniądze przyjdą w ślad za tym.

Co się stało?

Dwadzieścia lat później w całej badanej grupie było 101 milionerów. Tylko jeden wywodził się z kategorii A. Pozostałych 100 z kategorii B, grupy osób, które twierdziły, że najpierw realizowałyby swoje pasje i pozwoliłyby, aby pieniądze przyszły później. (…)

Na czym się koncentrujesz – na pieniądzach, czy na pasji?

Zastanawiając się, jak najlepiej opisać Moc przyciągania zabrałem tą książkę do rąk i zacząłem wertować kartki, które zatrzymały się nagle na stronie, na której podkreślone pomarańczowym, dającym po oczach kolorem było jedno pytanie: Na czym się koncentrujesz? Przeczytałem cały akapit poprzedzający to pytanie i postanowiłem go przepisać, bo świetnie oddaje to, co znajdziesz w środku.

Jeśli chcesz poznać prostą formułę Joe’a Vitale na przyciągnięcie czegokolwiek, to jest to dobra książka. Autentyczne przykłady z życia Joe’ego i jego znajomych, stosujących, czy to świadomie, czy nieświadomie poszczególne kroki naprawdę motywują do działania.

Przestawienie się na to czego chcesz, pozwoli Ci podążać w kierunku tego, czego chcesz.
Joe Vitale

Przyciągaj!
Marek

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów