Kursy

Do tej pory stworzyliśmy dwa darmowe kursy związane z motywacją, działaniem i rozwojem osobistym. Kursy różnią się treścią, oraz formą – bo mają różne cele. Jeśli jeszcze nie zdążyłeś się z nimi zapoznać, to w tym miejscu chcemy Tobie je polecić ;)

 

Pierwszy z nich, to 11 ćwiczeń na natychmiastową poprawę nastroju. Jest to seria prostych ćwiczeń, które co 3 dni będą docierać na Twoją skrzynkę mailową – a jest ich (jak wskazuje tytuł) 11. Jeśli chcesz zapoznać się z opinią osób, które z niego już skorzystały, to wejdź na stronę www.11cwiczen.neoma.pl i sprawdź ;)
Aha… jest to już druga edycja tego kursu, do której dodaliśmy jeszcze 5 bonusowych ćwiczeń, oraz 5 najciekawszych sposobów naszych czytelników ;)

Z kolei drugi kurs, to Jeśli to takie łatwe, to dlaczego wszyscy tego nie robią? 9 sposobów, dzięki którym od razu
ruszysz z miejsca!
Tym razem treść kursu jest w formie video, które przyjemnie się ogląda. Składa się on z 9 części, które połączone w całość mają za zadanie dodać silnej motywacji do działania. Więcej szczegółów na temat tego kursu, oraz opinie osób, które z niego skorzystały znajdziesz na stronie www.ruszzmiejsca.neoma.pl

 

Mamy nadzieję, że wybierzesz coś dla siebie, oraz, że przyniesie to Tobie oczekiwane efekty – jednak pamiętaj: to tylko kursy – bez Twojego działania i chęci zmiany nie przełożą się na efekty!

 

Powodzenia ;)

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów