Sie 31, 2010
neoma.pl
Możliwość komentowania Fejsbukowy neokonkurs została wyłączona

Fejsbukowy neokonkurs

Od kilku dni nasz blog posiada własną stronę na facebooku. Główny cel jej powstania to większa możliwość dzielenia się drobnymi odkryciami z zakresu rozwoju osobistego oraz możliwość większej interakcji z naszymi czytelnikami – czyli Tobą:)

Od wtorku uzbierała się nas mała grupka i jest to naprawdę pozytywne. Mając to na uwadze oraz nasze wcześniejsze zapowiedzi organizujemy z tej okazji neokonkurs. Zadanie będzie proste wręcz banalne, a wygrać można naprawdę ciekawe książki.

Co trzeba zrobić, jakie są zasady, a przede wszystkim co można wygrać przeczytasz poniżej:)

Zadanie neokonkursowe:

Jeśli spojrzysz teraz na prawą kolumnę tego bloga, to mniej więcej po środku znajduje się ramka portalu społecznościowego Facebook. W niej jest guzik „Lubię to!” jeśli klikniesz w niego i polubisz naszą stronę automatycznie kwalifikujesz się do konkursu. Oczywiście uprzednio musisz być zalogowany na swoim koncie. Koniec zasad:)

Nagrody:

W neokonkursie przewidzieliśmy nagrody książkowe dla trzech osób. Zwycięzcy zostaną wyłonieni drogą losowani. Oto co można wygrać:

1. Sztuka podejmowania decyzji. Dlaczego mądrzy ludzie dokonują złych wyborów – Gary Klein

Czy istnieje coś takiego jak „szósty zmysł”? Jak to się dzieje, że ludzie w najbardziej krytycznych sytuacjach są w stanie podejmować właściwe decyzje? Korzystają z mocy intuicji? A może kierują się racjonalną analizą sytuacji albo własnym życiowym doświadczeniem?

Gary Klein przez wiele lat prowadził badania dotyczące procesu podejmowania decyzji. Obserwował ludzi zmuszonych dokonywać błyskawicznych wyborów w momentach skrajnej niepewności i zagrożenia. Szczególną uwagę poświęcił strażakom, lotnikom, żołnierzom i lekarzom. Starał się zrozumieć, jak ludzie radzą sobie ze wszystkimi problemami i trudnościami typowymi dla ich środowisk, w szczególności z niedoborem informacji, brakiem czasu, nieprecyzyjnie zdefiniowanymi celami czy zmiennością warunków.
2. Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu według Donalda Trumpa – Donald J. Trump, Meredith McIver

Donald Trump jest żywą legendą świata biznesu. Jego wielka kariera to historia pełna spektakularnych wzlotów i nie mniej widowiskowych upadków. Niejednokrotnie doświadczył na własnej skórze goryczy klęski i dlatego nauczył się przekuwać porażki w kolejne sukcesy. Wiedząc, że dziś stanowi wzór do naśladowania dla ludzi takich jak Ty — ambitnych, odważnych, gotowych podjąć się nawet bardzo ryzykownych wyzwań — szczerze mówi o tym, jak realizować swoje marzenia, pokonując wszelkie przeszkody i własne słabości.

3. Tao mocy. Księga nieprzemijającej mądrości – R.L. Wing

Tao mocy. Księga nieprzemijającej mądrości to niekwestionowany skarb, źródło nieprzemijającej wiedzy i mądrości. Opisuje magnetyczną moc, uśpioną w każdym człowieku, odkrywa wyjątkowe możliwości wywierania wpływu na otoczenie, a także wskazuje drogę do osobistej doskonałości. Jest połączeniem zasad zarządzania, fizyki oraz ewolucji z kulturową i filozoficzną mądrością Wschodu.

To księga niezwykła, ponieważ sama dobiera sobie czytelników. Wyraźnie przyciąga osoby wybitne, stojące na progu ewolucyjnego skoku w rozwoju swojego umysłu. Rzuca urok na tych, którzy ją kontemplują, i jest magnesem dla umysłów odważnych, nieobawiających się przeszkód i dysponujących odpowiednim potencjałem, by silnie oddziaływać na społeczeństwo.

Fundatorem nagród książkowych jest wydawnictwo onepress.pl.

Krótki regulamin neokonkursu:

1.Warunkiem wzięcia udziału w neokonkursie jest dodanie neoma.pl do „Lubię to” w swoim koncie Facebook.
2. W konkursie biorą udział wszystkie osoby, które „polubiły” bloga neoma.pl – bo życie jest przygodą do 03.09.2010 – piątek, do godziny 19.59.
3. Nagrody zostaną przyznane drogą losowania.
4. O zwycięzcach poinformujemy na blogu oraz na naszym profilu facebookowym w niedzielę 05.09.2010.
5. Nagrody prześlemy pocztą.

Do końca konkursu zostało jeszcze:Comments are closed.

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów