Mar 19, 2011

Dwa lata!


Minęły już dwa lata kiedy na neoma.pl został zamieszczony pierwszy wpis. Jest to dla nas specyficzna data, bo oznacza początek czegoś, na co się zdecydowaliśmy, co kontynuujemy do dziś i chcemy to robić nadal ;) Z tej okazji organizujemy rocznicowy neokonkurs nr 2.

Jest konkurs, są nagrody – sponsorem (przez cały ten czas) jest wydawnictwo Onepress.pl

Na czym polega zadanie konkursowe? W zabawie mogą brać wszyscy – na naszym profilu na fejsbuku znajduje się wpis (tutaj), pod którym należy zamieścić odpowiedź. I teraz – trzy osoby, których wpis w komentarzu będzie miał najwięcej „Lubię to” otrzymują następujące książki:

1. Myślenie lateralne – Edward De Bono

Myślenie schematami bywa męczące. Logika potrafi czasem stłamsić każdego. Umysł jest niczym rekin, musi stale przeć naprzód i szukać zdrowej pożywki dla siebie. Nie czekaj więc, aż Twój rekin sam zostanie pożarty albo zaczynie pływać brzuchem do góry.

 

 

2 . Alpha Human – Mateusz Grzesiak


Jak byś żył, gdybyś nie przemieniał się w kogoś przy innych ludziach, by dobrze Cię postrzegali. Gdybyś przestał zaciskać zęby, gdy pragniesz krzyczeć, i nie udawał, gdy pragniesz coś komuś otwarcie powiedzieć? Gdybyś zaczął prezentować prawdziwą odwagę, zamiast nieśmiałości albo pozerstwa, gdybyś nie sprzedawał siebie pod maską wyjątkowości czy kultury i dowiedział się tego, co powinieneś już dawno zrozumieć?

 

3. Feedback czyli informacja zwrotna. Osobisty mentor – Harvard Business School Press


Książki z serii „Osobisty Mentor” są szybkimi i niezawodnymi źródłami informacji, pokazującymi, jak stawiać czoła codziennym wyzwaniom zawodowym. Zawierają one wiele praktycznych wskazówek, podpowiedzi oraz przykładów pomagających Czytelnikowi zidentyfikować jego najmocniejsze strony i największe słabości. W biurze, na zebraniu czy w domu — te niewielkie przewodniki oferują szybką i profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Jednak to jeszcze nie koniec…

Wśród wszystkich komentarzy pod konkursowym wpisem wybierzemy również trzy najlepsze według nas odpowiedzi – pewnie zrobimy to bardzo subiektywnie ;) Osoby ów w nagrodę otrzymają:

 

1. Odkryj swój potencjał. 21 sposobów na prześcignięcie konkurencji w myśleniu, działaniu i zarabianiu pieniędzy
Jay Abraham


Fenomenalna, zwięzła w treści, zadziwiająca… Jay dysponuje ogromną wiedzą i podpowiada, w jaki sposób możesz poprawić swoją sytuację, angażując minimum czasu, pieniędzy, wysiłku i ryzyka, a także, jak zdobyć przewagę konkurencyjną w życiu osobistym.
Anthony Robbins,
trener i doradca, autor wielu książek, w tym Obudź w sobie olbrzyma

 

2. Wielkie muuu. Nie musisz być perfekcyjny – masz być nadzwyczajny – Seth Godin


Wybitne osiągnięcia są zwykle efektem zbiorowego doświadczenia. By wznieść się ponad przeciętność, by wprowadzać w życie innowacyjne pomysły, potrzeba inspiracji. Seth Godin jest specjalistą w tej dziedzinie, a drużyna pod jego przywództwem jest gotowa służyć Ci pomocną dłonią, a nawet całą armią dłoni.

 

 

3. Czas. 52 sposoby na to, by zaczął pracować dla Ciebie – David Allen

Czy często masz wrażenie, że bezskutecznie gonisz bardzo szybko znikający punkt? Jesteś zewsząd otoczony terminami, spotkaniami, zaległościami? Obowiązki zawodowe, deklaracje prywatne, sprawy, które musisz załatwić, filmy, które musisz zobaczyć… Nie ma rady — takie życie musi przytłaczać. A przecież możesz nauczyć się tak zarządzać czasem, by zaczął on pracować na Twoją korzyść.

Konkurs trwa trwa przez następne 72 godziny od momentu publikacji, czyli do wtorku (22.03) do godziny 22:00

Zmiana terminu zakończenia zabawy – konkurs trwa do piątku (25.03) do godziny 21:59.

 

Oto link do wpisu konkursowego http://www.facebook.com/note.php?created&&note_id=186986528010877&id=135737763135754

 

Wyniki opublikujemy na blogu w środę w sobotę ok godziny 12:00. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni przez nas o zdobyciu nagrody.

 

Krótki regulamin neokonkursu:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest napisanie komentarza pod wpisem na facebook
2. Odpowiedzi powinny zawierać minimum cztery wersy i muszą być Twojego autorstwa.
3. Spośród opublikowanych odpowiedzi trzy z największą ilością kliknięć „Lubię to”, oraz trzy – naszym zdaniem najciekawsze i oryginalne odpowiedzi otrztmują nagrody w postaci książek ufundowanych przez wydawnictwo onepress.pl.
4. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikowanie Twojej odpowiedzi.
5. Konkurs rozpoczyna się 19. marca 2011 i potrwa do 22. 25. marca 2010 do godziny 21:59.
6. Wyniki konkursu opublikujemy 23. 26. marca 2010 (sobota), o godzinie 12:00.
7. Nagrody prześlemy pocztą.

Zapraszamy do zabawy!

Myślenie schematami bywa męczące. Logika potrafi czasem stłamsić każdego. Umysł jest niczym rekin, musi stale przeć naprzód i szukać zdrowej pożywki dla siebie. Nie czekaj więc, aż Twój rekin sam zostanie pożarty albo zaczynie pływać brzuchem do góry.

6 komentarzy

 • No to bawmy się i świętujmy!

  2 lata to fantastyczny wiek: twardo na nogach, pełni optymizmu i chęci poznawania! Obyście zawsze mieli CO, Z KIM i ZA CO!

  P.S. wyjaśnienie jest na http://www.naturasukcesu.pl tam, gdzie piszę o pasji…

 • Biorę udział ;) Najlepszego.

 • A dlaczego w konkursie mogą brać udział tylko osoby, które mają konto na facebooku? A co z resztą "wiernych" czytelników, którzy tego konta nie posiadają, ponieważ nie lubią tego typu profili, bądź nie mają czasu, by na tych profilach przesiadywać lub mają profil na innej stronie, który go bardziej interesuje? To jest ignorancja reszty czytelników.

  Redakcji z okazji 2 lat, życzę samych sukcesów i wszystkiego NAJcudowniejszego, żeby z tego, co robicie, czerpali radość także inni ludzie ;)

 • Jak ja lubię takie małe dwuletnie bobasy. Trzymajcie tak dalej. 100 lat, ale w takiej jak teraz kondycji.

 • […] mianowicie: nasz drugo rocznicowy neokonkurs przedłużamy oficjalnie do najbliższego piątku (25.03) do godziny 21:59. Pozostałe zasady […]

 • Życzę Wam pomyślności ale czy mam Wam na skrzypcach grać? Trzymajcie się mocno nie dajcie się wyrwać.

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów