Mar 14, 2009
neoma.pl

Pierwszy krok…

początek - pierwszy wpis

Ta historia zaczęła się 10 lat temu. Wtedy poznałem Marka. Młodego, przedsiębiorczego o unikalnym podejściu do życia mężczyznę. Pełen energii, pasji i chęci do działania. Cztery wspólne lata w liceum przeleciały w mgnieniu oka. Następnie znajomość na odległość i raczej rzadki kontakt, aż do pewnego momentu.

Dwa lata temu spotkaliśmy się ponownie w Poznaniu. Podczas długiej rozmowy w restauracji nasza znajomość odżyła i nabrała nowych barw. Wspólnym tematem, który nas połączył były książki. Jak się później okazało jedna z moich i Marka pasji. Bardzo dokładnie pamiętam ten dzień – słoneczny i ciepły. W sam raz na rozmowę i burzę mózgów.

Od tamtej rozmowy, do teraz bardzo wiele się zmieniło. Zmieniliśmy się my, nasze postrzeganie świata, nasza znajomość. Ksiązka za książką, rozmowa za rozmową, pomysł za pomysłem i tak oto, w wielkim skrócie powstał nasz nowy projekt – autorski blog – neoma.pl.

Głównym celem tego bloga jest dzielenie się zdobytą przez nas wiedzą teoretyczną jak i praktyczną, treściwie, ciekawie, intrygująco i nietypowo. Zdajemy sobie sprawę, że łatwo jest coś napisać, dużo trudniej jest coś przekazać. Subtelna, a jakże istotna różnica.

To będzie miejsce, dzięki któremu wiele razy usłyszysz w swojej głowie „WOW nie myślałem o tym w ten sposób, nikt wcześniej mi o tym nie powiedział…”, wiele razy na Twojej twarzy pojawi się grymas zadziwienia oraz ogromnej radości, czasami szoku. Zupełnie tak jak wtedy, gdy poznajesz coś, czego wcześniej nie znałeś, eksplorując dzicz puszczy amazońskiej oraz oceaniczną głębię naszego umysłu.

Ciekawe, interesujące a innym razem szalone i nietypowe. Zachęcam do komentowania oraz kontaktowania się z nami. W ten prosty sposób to, co czytasz będzie bardziej dopasowane do Twoich oczekiwań, a to przecież jest dla Ciebie ważne.

Pozdrawiam!
Dawid

6 komentarzy

 • Kochana kuzynka ;)naprowadziła mnie na tą stronkę. Już po pierwszym wpisie wiem, że dłużej tu pobędę. ;D

  Pozdrawiam!

 • Podoba mi się zarówno wasza inicjatywa jak i strona internetowa. Prezentujecie bardzo ciekawe szkolenia, które mam zamiar wykorzystać po skończeniu studiów w realizacji dalszych planów głównie zawodowych. Dzięki!

  Stronę dodaję do zakładek.

  P.S. … z chęcią zobaczę nowe szkolenia.

 • Dziękujemy za miłe słowa ;)

  Iwona – gratulujemy kuzynki ;)

  Młody – po co czekać z wykorzystaniem wiedzy do skończenia studiów? ;)

 • heh… po co? … chociażby po to, żeby kończąc jeden etap swojego życia poświęcić się w pełni nowym wyzwaniom. Myślę, że ukończenie procesu jakim jest moje wykształcenie daje mi więcej siły na to aby rozwinąć skrzydła na "szerokie wody"…

 • Młody, rozumiem, że masz to już dobrze rozplanowane ;) W takim razie życzmy sprzyjających wiatrów na tych szerokich wodach!

 • A no dzięki bardzo… może i tak jest chociaż kto wie co życie przyniesie… ? Pozdrawiam i zerkam od czasu do czasu na stronkę… ;)

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów