Cze 21, 2011

Czas na zmianę – Richard Bandler

Tytuł: Czas na zmianę
Autor: Richard Bandler

W przypadku tej książki tytuł mówi sam za siebie. Jeśli uważasz, że również dla Ciebie nadszedł czas na zmianę ________ (wpisz cokolwiek chcesz zmienić), to powinieneś koniecznie zapoznać się z tym tytułem.Jest to tekstowy zapis seminarium Richarda Bandlera, współtwórcy NLP. Zarówno jeśli nie wiesz czym jest NLP, lub jeśli do tej pory sądziłeś, że NLP to manipulacja i wywieranie wpływu, lub jeśli już dobrze wiesz, czym jest NLP, to jest to książka właśnie dla Ciebie!

Jak najlepiej podsumować tą pozycję jednym zdaniem? Może zrobię to fragmentem, który bardzo mi się spodobał, bo z jednej strony jest prosty i wręcz banalny, a z drugiej dający do myślenia i niezwykle głęboki… przynajmniej dla mnie… i dla kilkunastu osób z którymi się nim dzieliłem ;)

Wszystko sprowadza się do tego, że ludzie mogą nauczyć się
podejmowania lepszych decyzji.
Richard bandler

I tego właśnie dowiesz się z tej książki – jak podejmować lepsze decyzje i jak mieć większy wybór tych decyzji. Ponadto znajdziesz w niej jak wpływać na swoje stany emocjonalene i jak je wywoływać, jak ważna jest siła uśmiechu i postawa zadowolenia oraz …

Zmian!
Marek

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów