Cze 21, 2011

46 zasad zdrowego rozsadku – Witold Wójtowicz

Tytuł: 46 zasad zdrowego rozsądku.

Autor: Witold Wójtowicz

Jedna z tych książek, która na początku nie zachęciła mnie do jej przeczytania. Jednak potwierdza ona regułę iż apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)

Owe 46 zasad, spisane 140 stronach książki jest esencją odkrywania swojej drogi do sukcesu. Bardzo proste i za razem bardzo motywujące zasady-rozdziały sprawiają, że czytając jeden zastanawiasz się, co jeszcze bardziej motywującego autor może napisać w kolejnym… i tak w kółko.

Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Uważam że to dobra pozycja dla wszystkich tych osób, które myślą, że mają za mało czasu na czytanie. Jeden rozdział ma średnio 3 strony, więc idealnie nadaje się do czytania z samego rana – przed śniadaniem, lub jak kto woli, w czasie śniadania, albo na zakończenia dnia, tuż przed położeniem się do snu.

Ponadto barwny język Witolda Wójtowicza, oraz wiele trafiających i obrazujących metafor sprawia, że książka ta stała się dla mnie jedną z ważniejszych pozycji spośród polskich autorów traktujących o rozwoju osobistym i psychologii sukcesu.

Naprawdę polecam!

Marek

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów