Lis 13, 2010
neoma.pl

4. Żółte karteczki

* Dla wzmocnienia efektu zaraz po kliknięciu play zmień rozdzielczość filmu na 480p, a następnie włącz wyświetlanie pełnoekranowe (w prawym dolnym rogu playera). Miłego oglądania:)

Pozdrawiamy,
Dawid i Marek
www.neoma.pl – bo życie jest przygodą

Poznaj kłamstwo, które kradnie Ci nawet 2 godziny dziennie! Magia Nauki

5 komentarzy

 • no i też, tak zrobię!
  kiedyś prowadziłam takie notatki i rzeczywiście pomagało, pora znów zacząć! ;)

 • Zapewne prawda!jesteśmy trochę leniwi,ale czas zacząć zmiany!!!Dzięki tego mi brakowało!!!Pozdrawiam!!:)))*Krystyna!Pomyślności!!

 • Oprócz żółtych karteczek i notatek w telefonie polecam również… notatki dźwiękowe! Też w telefonie. Praktycznie w każdym jest albo funkcja dyktafonu, albo do ściągnięcia program do nagrywania dźwięku. Często pomysł wpada do głowy gdy nie ma warunków do notowania na piśmie, a wklepanie notatki do telefonu trwa koszmarnie długo. Włączyć dyktafon, zapisać wypowiedzianą myśl – to zdecydowanie szybciej niż pisemnie. Poza tym – jak dodasz do tego "parę słów od siebie do siebie" i zalecisz sobie np. własnonożny kopniak w 4 litery w razie zlekceważenia tej dobrej rady, to kto Cię lepiej zmotywuje od samego siebie? Na koniec – Twój głos przeniesie Twoje emocje związane z tym pomysłem. Żadna notatka pisemna w telefonie nie przeniesie emocji i oczekiwania, że tym razem pomysł zadziała!
  A na deser – jeżeli zapomnisz odsłuchać notatkę głosową w telefonie, to pewnie karteczki i notatki pisane też Ci nie pomogą…

 • jedna z lepszych prezentacji warte zastosowania -pozdrawiam

 • Witam od pewnego czasu zapisuje moje marzenia Pod każdym marzeniem dopisuje zdanie "To lub coś lepszego!" (bo gdzieś o tym przeczytałam) i prawie zawsze moje marzenie jest "ulepszone" :)))
  Więc Wasza podpowiedz co do zapisywania na bieżąco mnie przekonuje jak najbardziej bo pamięć jest ulotna
  Dziękuje i pozdrawiam Barbara

Leave a comment

Nasze kursy:


darmowy kurs poprawa nastroju


darmowy kurs motywacja

Dołącz do nas


Archiwum wpisów